Działasz w kole gospodyń wiejskich? Chcesz spędzić fantastyczny weekend i poznać społeczników z innych wsi? Weź udział w bezpłatnym wyjeździe integracyjnym dla kół gospodyń wiejskich!

Polska Fundacja Społeczeństwa Przedsiębiorczego zaprasza koła gospodyń wiejskich z powiatów myśliborskiego, pyrzyckiego i stargardzkiego do udziału w trzech 2-dniowych wyjazdach do unikatowych miejsc, które zrodziły z się z pasji właścicieli i ich zamiłowania do historii, tradycji, przyrody i dziedzictwa kulturowego Pomorza Zachodniego. Uczestnicy odwiedzą Winnicę Sydonia w Trzebiatowie, Dworek Tradycja w Bełcznej, Gospodarstwo Biodynamiczne w Juchowie oraz Ogrody Tematyczne „Hortulus” w Dobrzycy.

W wyjazdach weźmie udział w sumie 120 osób.

Wyjazdy odbędą się w terminach:
25-26 września (40 osób)
2-3 października (40 osób)
9-10 października (40 osób)

Udział bezpłatny (organizator pokrywa koszty wyżywienia, noclegu, transportu oraz programu merytorycznego).

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się pod adresem:
https://forms.gle/EMTMxXrsbinitVKK8

Wyjazdy integracyjne odbywają się w ramach projektu „Pozytywnie nakręcone Koła Gospodyń Wiejskich” realizowanego przez Polską Fundację Społeczeństwa Przedsiębiorczego. Jest to największy w Polsce projekt zapewniający wsparcie dla kół gospodyń wiejskich. Przedsięwzięcie realizowane jest pilotażowo w województwie zachodniopomorskim. Docelowo skorzysta z niego co najmniej 400 osób z 40 kół gospodyń wiejskich.