Wszystko co dobre, szybko się kończy. W sobotę zrealizowaliśmy piąte i ostatnie zajęcia warsztatowe z przemiłymi paniami z Koła Gospodyń Wiejskich w Kaleniu.

„Bardzo dziękujemy za to, że nasze Koło dostało taką szansę. Cały cykl warsztatów był bardzo pouczający, inspirujący oraz motywujący. Jestem pewna, że dzięki temu otworzy nam się wiele drzwi z różnymi możliwościami.”

Ogromnie cieszy nas pozytywna ocena kilkumiesięcznej współpracy. Panie z Kalenia dowiedziały się m.in.: jak napisać prosty projekt „od A do Z”, gdzie tkwią sekrety mocnego i zgranego zespołu, czy też w jaki sposób zaangażować społeczność lokalną do współpracy.

Skorzystały także z minigrantu na realizację swojego własnego pomysłu. Sprawnie i z sukcesem zorganizowały „Kaleńskie Święto Ziemniaka”.

Życzymy Wam wielu sukcesów w dalszych działaniach!

Projekt „Pozytywnie nakręcone koła gospodyń wiejskich” dofinansowany jest przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich #NOWEFIO na lata 2021–2030.